Hem Artiklar Nyheter MORAL.NU

MORAL.NU

MORAL.NU LogoKognitionsKyrkan öppnar fr.o.m 1 januari 2012 FORUMet MORAL.NU. Initiativet ligger i linje med KognitionsKyrkan's 10årsplan. Det har saknats ett bra diskussionsforum på nätet som bjuder in till samtal i Guds namn. En neutral plats som bjuder in så väl troende som icke troende. En saknad som nu är till ända.

Hjälp till att göra detta forum till ett bra och sakligt forum med givande diskussioner på en bra nivå. Det skulle gynna oss alla!

Till MORAL.NU --> www.moral.nu

Senast uppdaterad (2012-01-06 13:42)

 

Senast skrivet

Mest läst

Swedish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish
I begynnelsen fanns Ordet,
och Ordet fanns hos Gud,
och Ordet var Gud.
- Joh 1:1-5
Senaste nytt!

Första besöket? - Börja här

Mål & metod

Mål & metod

Sagt om...

GUD FINNS

MORAL.NU Logo

Prospekt